SKRINE

Šatníkové skrine môžeme umiestniť do predsiene, obývacej alebo detskej izby. Dôležitý je tvar, materiál, farba ale tiež dostatok požadovaného úložného priestoru a logistika pri využívaní úložného priestoru.

Zobraziť viac

Pri navrhovaní detskej izby dbáme na bezpečnosť, hravosť, praktickosť no aj možnosť variability izby a vybavenia v závislosti na vek dieťaťa. Pri navrhovaní tohoto typu interiéru sa vraciame do detských čias, povoľujeme uzdu farebnosti a tvarom, vymýšľame herné prvky a zákutia.

STOLY

Pevnosť a mobilita kancelárskych stolov je optimalizovaná v závislosti od ich veľkosti a konštrukcie. S dostatočným úložným priestorom a možnosťou jednoduchej organizácie káblovania, vám dokážeme vytvoriť čisté a usporiadané pracovné prostredie.

Zobraziť viac

POSTELE

Pohodlná jednolôžková posteľ s uložným pristorom a nočným podsvietným.

Zobraziť viac

Detská izba

Detská izba je pre nás špecifická kategória, pri navrhovaní týchto prietorov sa snažíme rovnako pozorne naslúchať rodičom ako aj ich ratolestiam. Pýtame sa k čomu ma dieťa vzťah aby sme napasovali zariadenie k jeho konkrétnym záľubám a podporili ich rozvoj. Tvoríme ich malý raj, izba predsa patrí im!

Neraz nás slová od jednotlivých členov rodiny príjemne prekvapili, keď nám povedali že ich rodine meníme životy. Pri navrhovaní detskej izby dbáme na bezpečnosť, hravosť, praktickosť no aj možnosť variability izby a vybavenia v závislosti na vek dieťaťa. Pri navrhovaní tohoto typu interiéru sa vraciame do detských čias, povoľujeme uzdu farebnosti a tvarom, vymýšľame herné prvky a zákutia. Našim hlavným cieľom je zapojiť činnosť dieťaťa do konečného návrhu izbičky – napríklad výber om farebnosti či tapety, pokreslenie steny, miestom pre ocenenia úspechov dieťaťa a ďalšie.