SKRINE

V každom prostredí sú skrine viac než len kus nábytku - sú to strážcovia organizácie a majstri v skrývaní a zdôrazňovaní toho, čo je pre nás dôležité.

Zobraziť viac

Ako jedny zo zaujímavých a menej bežných priestorov sú bezpochyby hosťouské izby, reštaurácie, čakárne, ordinácie, predajne, kancelárie a sociálne priestory.

STOLY

Vďaka variabilite materiálov ktoré používame, ako je drevo, či rôznych imitácií v lamináte, vám dokážeme kancelársky stôl prispôsobiť vášmu štýlu a potrebám.

Zobraziť viac

SEDACIE SÚPRAVY

Rohové sedacie súpravy ponúkajú dostatok priestoru pri posedení s priateľmi, rodinou či potrebnú relaxáciu. Do sedačky je možné zakomponovať úložné priestory, určené pre vaše špecifické potreby.

Zobraziť viac

Ostatné

Ako jedny zo zaujímavých a menej bežných priestorov sú bezpochyby reštaurácie, čakárne, ordinácie, predajne, kancelárie a sociálne priestory. Tieto priestory majú prevažne sociálny a združovací charakter čomu prispôsobujeme aj náš návrh. Podľa potreby a funkcie riešime špecifické rozloženie nábytku, využitie úložných a výkladných priestorov. Prednostne sa zameriavame na nároky a potreby užívateľov miestnosti ako na požiadavky investora ktorý interiér nevyužíva. To sú napríklad predajne, kancelárie či sociálne priestory. Interiér by mal byť predovšetkým funkčný a elegantný. Nevylučuje sa ani uplatnenie hravosti a farebnosti týchto poloverejných priestorov.