O nás

Sme malá, rodinná firma pôsobiaca prevažne na strednom Slovensku. Na kvalite a dizajne našich služieb a výrobkov pracujeme spoločne ako kolektív. To dokazuje aj fakt, že s väčšinou zamestnancov pracujeme mnoho rokov a vzájomne sa veľmi dobre poznáme. Prevádzka firmy sa v súčasnej dobe nachádza v primyslenom objekte ZŤS Strojárne v Martine. Vždy to tak ale nebolo. Tak ako sa rozvíjali naše skúsenosti menila sa a rástla aj naša firma. Prešli sme si ťažkými ale aj ľahšími obdobiami, na ktoré nám zostali krásne spomienky. Ale postupne.

Firmu sme založil v roku 1997 – vtedy sme sa zaoberali výrobou čalúneného nábytku. Zariaďovali sme predovšetkým slovenské domácnosti sedacími súpravami, posteľami, kreslami a stoličkami. No naše výrobky končili aj v mnohých kaviarňach, baroch, reštauráciách či ordináciách. V tejto dobe sme zamestnávali len troch ľudí. Po prvom roku sme našu podnikateľskú činnosť rozšírili o export výrobkov do Nemecka prostredníctvom obchodných partnerov. Táto spolupráca trvá dodnes. Rozšírili sme náš pracovný kolektív na 7 ľudí. V tejto zostave sme so sídlom v Sučanoch pôsobili na trhu dlhú dobu. Každoročne sme sa zúčastňovali medzinárodných výstav nábytku – Agrokomplex Nitra – kde sme získali mnohé ocenenia. Doposiaľ sme sa tejto výstavy zúčastnili 16 krát.

V roku 2010 začali byť vtedajšie prenajaté priestory primalé. Čakala nás zmena! Presunuli sme sa do nového a väčšieho prenajatého priestoru v Strojárňach v Martine – bývalé ZŤS. Nová veľká hala poskytovala možnosti rastu a rozšírenia strojového parku. Práve vtedy sme využili dotácie a prostredníctvom Eurofondov sme nakúpili základné drevárske a nábytkárske stroje. Firma sa rozvíjala. Začala sa presadzovať vo výrobe a predaji nábytku a kompletnom zariaďovaní interiérov. Popri sériovej výrobe čalúneného nábytku sa sústredila na produkciu atypického nábytku na mieru. Stali sme sa predajcovia bielej techniky poprednej značky MIELE. Už vtedy sme boli schopný navrhovať a zariaďovať nadčasový, funkčný a kvalitný interiér.

Obrovská zmena prišla po roku 2015, kedy bolo nutné aby sme sa za veľmi krátku dobu nasťahovali do nových firemných priestorov. Tie sme si vybudovali presne podľa našich predstáv. Začali sme investovať čas, financie a úsilie do modernizácie firmy. Získavali sme stále nové skúsenosti pri navrhovaní interiérov a používali sme nové, moderné technológie pri výrobe nábytku. Využívali sme najnovšie materiály a ich kombinácie. Snažili sme sa aby sme Vám ponúkli čo najzaujímavejšie riešenie Vášho životného priestoru. Vsádzali sme na jedinečnosť, praktickosť a modernú estetiku. A tak to robíme dodnes.

V súčasnosti zamestnávame 8 ľudí a udržujeme rodinný charakter firmy. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a priateľsky či už pri mnohých konzultáciách alebo počas montáži priamo na mieste. Veľkou doménou firmy je jej všestrannosť. To umožňuje zákazníkovi vyriešiť kompletne celý interiér priamou nás. Postupne sa postaráme o celú škálu komplikácií, od ktorých vás dokážeme odprostiť – zladíme predstavy, požiadavky a potreby klienta do návrhu bytového priestoru, ktorý predstavíme na následnej vizualizácii, vyrobíme a namontujeme celé vybavenie interiéru, postaráme sa o kuchynské a ďalšie spotrebiče, zariadime priestor doplnkami, poskytneme servis.

Chcete vidieť viac z nášho života? Pozrite si fotogalériu

Krupec

Zakladateľ firmy
  • Vizionár a perfekcionista, ktorý má zmysel pre detail a poctivú prácu, výsledok vždy odovzdáva kvalitný a stojí si za ním

  • k technickej zručnosti ho viedol jeho otec, ktorý mu bol vzorom a jeho obaja starí otcovia - stolár, krajčír – ho priviedli k láske k tomuto remeslu,

  • študoval na Strednej priemyselnej skole v Martine, následne na Vysokej škole dopravy a spojov v Žiline – strojárska technológia, výrova a spracovanie plastov,

  • po doštudovaní pracoval v Závodoch ťažkého strojárenstva v Martine ako majster, no v roku 1990 dostal príležitosť pracovať v Nórsku na poľnohospodárskej farme, ktorú využil a po návrate pracoval ako živnostník zameraný na rôzne činnosti,

  • Pracovná pozícia vo firme GEKO nábytok vo Vrútkach kde v spolupráci s firmou Dovičin s.r.o. získal obrovské množstvo skúsenosti na rôznych pozíciách, ktoré následne využil pri budovaní vlastnej firme.

Spolupráca

© Copyright 2023 | All Rights Reserved | Created by Birdline.sk