Sedacie súpravy

Pohodlná a kvalitná sedacia súprava je srdcom každej obývačky. Pri výbere sedacej súpravy by ste mali postupovať tak, aby sedacia súprava dôstojne reprezentovala Váš byt či dom. Či už budete vítať návštevy, alebo sa stretnete večer s rodinou u televízie, je dôležité cítiť sa pohodlne. Sedacia súprava by preto nemala byť príliš tvrdá ale ani mäkka.

Či už hľadáte priestranné rohové sedacie súpravy alebo si chcete užívať voľné chvíle v koženej sedacej súprave, široká ponuka sedačiek a náš prístup k realizácii atypických modelov Vám dáva takmer neobmedzený priestor pri výbere. Vždy si môžete vybrať poťahový materiál  presne podľa svojich predstáv na základe aktuálnych vzorkovníkov.

Rohove sedacie súpravy ponúkajú dostatok priestoru pri posedení s priateľmi alebo rodinou čí potrebnú relaxáciu. Podľa možností priestoru je zvolené pravé alebo ľavej rohové riešenie. Do sedačky je možné zakomponovať aj úložné priestory. Ak sa rozhodnete pre variantu koženej sedacej súpravy, čakajte na nekonečné rozmaznávanie v lone príjemne chladivého materiálu.