SKRINE

Samostatné skrinky potom zapĺňajú nevyužitý priestor a uľahčujú skladovanie hygienických potrieb. Kúpeľňový nábytok ponúka širokú škálu možností ako zveľadiť Vašu kúpeľňu a využiť každý voľný priestor.

Zobraziť viac

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Súčasťou kúpeľňového nábytku bývajú skrinky, zrkadlá, osvetlenie, skrátka všetko, čo potrebujete, aby Vaša kúpeľňa bola dokonalým miestom odpočinku a relaxácie.

Zobraziť viac

KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK

Neodmysliteľnou súčasťou sú skrinky pod umývadlo, slúžiace často ako veľký úložný priestor napríklad pre uteráky. Zobraziť viac

Kúpeľňa

Ako nad každou miestnosťou v dome alebo byte sa aj nad kúpeľnou vždy poctivo zamýšľame. V tomto type interiéru sa často nachádza množstvo spotrebičov no aj luxusných a výrazných materiálov, ktoré je jednoduché prekombinovať. Vždy nám ide o harmonické zladenie týchto elementov. V tomto vlhkom prostredí treba upriamiť pozornosť na kvalitu materiálov a prevedenia aby sme zvýšili životnosť a funkčnosť kúpeľňových priestorov. Zároveň pracujeme s logistikou priestoru tak aby bola kúpeľňa funkčná, praktická a bezpečná.