Je bežne, že v našich riešeniach tohoto priestoru využívame nízkoenergetické osvetlenie. Vďaka centrálnemu umiestneniu schodiska osvetľuje počas nočných hodín hlavné priestory.

KNIŽNICE

Pre niekoho to môže byť prekvapením, ale knižnice sú žiadané aj v dnešnej elektronickej dobe. Či už ide o majestátne knižnice na celú stenu v obývačke alebo len malú knižnicu na chodbe samozrejmosťou je moderný dizajn a využitie atraktívnych materiálov.

Zobraziť viac

Pri navrhovaní schodiska sa primárne zameriavame na detail a bezpečnosť. Detail je v tomto prípade dôležitejší ako kdekoľvek inde pretože schodisko je centrum domu.

Schodisko

Pri navrhovaní schodiska sa primárne zameriavame na detail a bezpečnosť. Detail je v tomto prípade dôležitejší ako kdekoľvek inde pretože schodisko je centrum domu. Usmerňujeme naň našu pozornosť. Je bežne, že v našich riešeniach tohoto priestoru využívame nízkoenergetické osvetlenie. Vďaka centrálnemu umiestneniu schodiska osvetľuje počas nočných hodín hlavné priestory. K bezpečnostným opatrením schodiska jednoznačne patrí zábradlie, ktoré je dizajnovo navrhnuté a zakomponované do celého pristoru domu či vašeho bytu.